bedava ilan ver

ACİL-SİLOPİ-KÖY OKULLARI

Osmaniye ( MERKEZ )
15-04-2017
Yardım platformunun değerli yöneticileri, öncelikle şahsınıza ve çalışma arkadaşlarınız adına doğuda görev yapan şanlı Türk ordusunun rütbeli mensubları olarak selamlarımızı ve saygılarımızı iletiriz. Bizler şanlı Türk bayrağımızın dalgalandığı, gururla ve özveri ile çalıştığımız Şırnak ilinin Silopi ilçesinden bu maili size gönderiyoruz.

Bizler asli görevimiz dışında, tamamen sosyal sorumluluk bilinci içerisinde hareket ederek; bölge halkını kazanmak, okur-yazar sayısını arttırmak bu kapsamda yetişen yeni nesillerin bilgi seviyesini yükseltmek aynı zamanda halk ve asker arasında ki bağı güçlendirmek adına bulunduğumuz bölgeye bağlı olan köy okullarını bir bir dolaşıp buradaki anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine vatan ve millet sevgisini manevi olarak aşılamaktayız. Malumunuz kurumuza gelen ödenekleri sadece kurumumuz için harcayabilmekteyiz. Bu sebeple maddi imkanlarımız çok kısıtlı olduğundan dolayı onlara sadece kütüphane kurulumu için gerekli raf, dolap, pano vs. desteği sağlayabilmekteyiz.

Amacımız sizlerin desteği ile bölgemizde bulunan tüm okullara şehit olan silah arkadaşlarımız adına ŞEHİT KÜTÜPHANELERİ açmak, yakın zamanda ilçemize kurulacak olan alt yapısı tamanlanan ‘’Z Kütüphane’’ için gerekli desteği sağlamaktır.

Sizlerden ricamız başlattığımız bu güzel çalışma için her seviyede maximum kitap ihtiyacı temin edebilmektir. Yardımlarınızı esirgemiyeceğinizden ve bizleri kırmayacağınızdan şüphemiz yoktur. Sizlere vesile olmaktan ve öğrencileri mutlu etmekten, bölge halkı ile bizler arasında ki ilişkilerin kuvvetlendiğini, bağlarımızın bu vesile ile de olsa güçlendiğini hissetmek bizlere gurur ve güç vermektedir.

NOT:
Bizler Türk Silahlı Kuvvetlerinin birer ferdi olarak aynı zamanda birliğimizin asli görevi dışında bu faaliyeti yürüttüğümüzden dolayı haber,gazete, sosyal medya gibi basın/yayın organlarına çıkmak istemiyoruz. Aynı sebeple Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullara gönderilen yazı doğrultusunda Öğretmenlerimizin yardım alma konusunda ve basına çıkma endişesi ile çekinceleri vardır. Yakın zamanda yaşanan hadiselerde konu ile ilgili açığa alınan öğretmenlerimiz olmuştur.

Göndereceğiniz yardımlara ilişkin sizlere sadece teslim ettiğimize dair imzalı tutanakları göndereceğiz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yasaklanan yayınları göndermemeniz ve yardımları aşağıda belirttiğimiz açık adrese göndermeniz rica olunur. Kitap kampanyasında %50 indirim olduğundan dolayı PTT kargo tercihimizdir. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Kargo Gönderimleriniz İçin Adresimiz;

AHMET KILIÇ
TNK.ASB.KD.ÇVŞ.
0530 591 08 80

172’NCİ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI
ZEKİ DURLANIK KIŞLASI PTT ŞUBESİ
SİLOPİ/ŞIRNAK

© YazarOkur ilan