bedava ilan ver

minik eller kitap sever

Muş ( merkez )
05-03-2018
Sevgi Dolu Yüreklere Gönül Dolu Selamlar,
Bizler Muş Alparslan Üniversitesi İlköğretim Matematik Bölümü öğrencileri olarak Leyla ALP, Kevser BULUT, Ömer Faruk YILDIZ, Muhammet KÖSTEKÇİ ve Ferdi TARHAN.
Siz çok kıymetli sevgi dolu yüreklere, mektubu yazmamızın nedeni öğrencilerimizin gözündeki umut dolu hayat ışığını görmemizdir. Güzel müjdeler veren o ışıklara yürekten inanmış olmamızdır.
Hayat, bir okulun kaderini değiştirecek bir kıvılcıma vesile olmak için bile yaşamaya değer. Haydi, öyle ise hayatın paylaşmaya değer olduğunu, paylaşmayla hayatın anlam kazandığını herkese göstermek için vesile olalım. Kardeşlerimiz her ne kadar imkanları sınırlı olsa da gelecek vaat eden, zeki ve pırıl pırıl öğrencilerdir. Zamanını ve imkânlarını sınırsız olarak öğrencilerinin hizmetine sunmayı arzulayan öğretmenlerimiz var.
Duyarlı ve yüreği sevgi dolu siz dostlara, geleceğimizin umudu ve teminatı olanlar adına, roman, hikaye, şiir, masal… vb. her türlü kitaplarınıza talibiz. Yardımlarınıza karşılık sizlere güzel bir nesil hediye etmek boynumuzun borcu olsun.
Okulumuza yardımında bulunacağınıza yürekten inanıyor ve yardımlarınızı sabırsızlıkla aşağıdaki okul adresine bekliyoruz.
Yüreği pırıl pırıl, imkanları sınırlı olan kardeşlerimiz adına sizlere minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Orta Kent Köyü Orta Kent İmam Hatip Ortaokulu Muş

Leyla ALP leylaalp16@gmail.com
Kevser BULUT kvsr.blt12@gmail.com
Ömer Faruk YILDIZ matrix.satrix49@gmail.com
Muhammet KÖSTEKÇİ muhammedkstkci65@gmail.com
Ferdi TARHAN tarhanferdi492532@gmail.com

© YazarOkur ilan