bedava ilan ver

Şehitler ve Gaziler Kütüphanesi için kitap bağışı

Batman ( Merkez )
12-12-2017
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Batman Şube Başkanıyım. Vakfımız, kamu yararına çalışan vakıflar statüsündedir. Bu nedenle, Vakfımıza yapılan her türlü bağış vergi muafiyetine tabidir.
Vatanımızın ve milletimizin birliği, dirliği ve beraberliği için vatan topraklarına kanlarını akıtan 500 tane şehit ve gazi ailemiz yaşıyor şehrimizde. Bayrağımızın ve geleceğimizin teminatı olan şehit ve gazilere ve onların aziz hatıralarına imkanları ölçüsünde yardımcı olmak hepimizin görevidir. Bu nedenle, şehrimizde yaşayan şehit ve gazi ailelerimizin her türlü maddi ve manevi sorunlarına çözüm üretmek için canla başla çalışıyor ve mücadele ediyoruz.
Şehitlerimizin aziz hatıraları adına, özellikle köy okulları başta olmak üzere, birçok köy okulunda Şehitler ve Gaziler Kütüphanesi kurmak istiyoruz. Şehitler ve Gaziler için verilecek her türlü desteğin insani ve milli bir görev olduğunu hatırlatarak, kurulacak kütüphaneler için kitap bağışında bulunmanızı talep bulunuyorum. Göstereceğiniz duyarlılık ve vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederim.

© YazarOkur ilan