bedava ilan ver

'OKUSUN DA BÜYÜSÜN' isimli bir projemiz var

Ankara ( Çankaya )
07-03-2017
Merhaba,

Ben Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu aktif üyesi Buse Nur Kaya. Altı yıldır yürüttüğümüz 'OKUSUN DA BÜYÜSÜN' isimli bir projemiz var. Bu proje kapsamında ihtiyacı olan bir köy okuluna kütüphane açıyoruz veya var olan kütüphanelerini yeniliyoruz. Bunu yaparken bir yardım konseri ile mobilyaları karşılıyoruz ve okulumuzda 'kitap toplama kutusu' ile öğrencilerden kitaplar toplamaya çalışıyoruz. Maalesef yeteri kadar kitap sayısına ulaşamıyoruz. Bundan dolayı sizlerden 'KİTAP DESTEĞİ' istiyoruz.

Kütüphaneyi açacağımız okul Aşağı Çavundur İlköğretim Okulu. Anaokulundan 8. sınıfa kadar öğrenim vermektedir.

Sizlerden isteğimiz 7-15 yaş grubuna uygun hikaye kitapları, romanlar, dünya ve Türk klasikler gibi gönderebileceğiniz kitaplarla bize destek olmanız. Amacımız minik kardeşlerimiz okumaya doysun ve bilinçli, araştırmacı, çalışkan bireyler olsunlar. Bu konuda bizi yalnız bırakmazsanız çok seviniriz, desteğinize ihtiyacımız var.

Ekteki dosyada geçen yıl Sosyal Sorumluluk adına gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri ve projeleri inceleyebilir; aşağıdaki internet sayfalarından topluluğumuz GaziENT hakkında bilgi edinebilirsiniz. En kısa zamanda sizlerden yanıt bekliyoruz.

© YazarOkur ilan